Yamamoto CreaMass 500g

 • Kraunamos nuotraukos

  Yamamoto CreaMass 500g

  Kaina 1499
  Į krepšelį 
 • „Yamamoto® Nutrition CreaMASS“ yra maisto papildas rekomenduojamas žmonėms, kurie užsiima intensyvia fizine veikla,treniruotėmis. Tai itin aukštos kokybės grynas ir purus produktas, pagamintas iš itin gerų žaliavų. 

  Kreatinas – iki šiol pasaulyje vienas populiariausių papildų. Pirma dėl savo efektyvumo ir saugumo. Antra – kreatino monohidrato tikrai žemos kainos. Todėl įjungę kreatino papildus į savo bendrą mitybos ir treniruočių grandinę tikrai galėsite džiaugtis gerais rezultatais.Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant nuo 3 g kreatino.

  Itin purus ir mikronizuotas

  Maistingumo deklaracija
  Vienoje porcijoje 3.4g: RVK*, % Per 100g: RVK*, %
  Energinė vertė (kJ) 0 0% 0,0 0%
  Energinė vertė (kcal) 0 0% 0,0 0%
  Riebalai (g) 0 0% 0,0 0%
  Angliavandeniai (g) 0 0% 0,0 0%
  Baltymai (g) 0 0% 0,0 0%
  Druska (g) 0 0% 0,0 0%
  * - referencinis vartojimo kiekis
  ** - referencinis vartojimo kiekis nenustatytas

  Kaip vartoti: įpilkite 1 šaukštą (3,4 g) į stiklinę vandens ir gerkite vieną kartą per dieną pagrindinio valgymo metu, užsigeriant vandeniu.

  Sudėtis: 100% kreatino monihidratas

   Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

  Alergenai: pagaminta įrenginiuose, kuriuose galima aptikti riešutų, pieno, sojos, kviečių pėdsakų.

  Gamintojas: Yamamoto Nutrition®, kilmės šalis Italija.

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436