Trec CM3 pro+ 200kaps

 • Kraunamos nuotraukos

  Trec CM3 pro+ 200kaps

  Kaina 21 
  Į krepšelį 
 • Aukštos kokybės kreatino malatas kapsulių pavidale. Kreatinas nuo XX a. pabaigos puikiai žinomas tarp profesionaliai besitreniruojančių sportininkų kaip medžiaga, galinti padėti greitai atstatyti ATP (energijos) atsargas bei galimai padėti įveikti didesnius krūvius, pakeliant didesnius svorius, greičiau nubėgant trumpus ir vidutinius nuotolius. 

  Vartojimas: Viena produkto porcija - 3 kapsulės - užsigerkite vandeniu. Naudokite 3 porcijas per dieną apie 30 minučių prieš valgį. 

  200 kapsulių produkto.

  9 kapsulėse:

  Trikraretino malatas 6156 mg

  iš jų kreatinas 4617 mg

  Inozinas 900 mg

  Alfa-lipoinė rūgštis 270 mg 

   

  Sudedamosios dalys: Trikraretino malatas; kapsulės apvalkalas (želatina; dažai – geležies oksidai ir hidroksidai), inozinas; alfa-lipoinė rūgštis; lipnumą reguliuojanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos). 

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

  Gamintojas: Trec, kilmės šalis: ES

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436