Ostrovit Glutamine 300g

 • Kraunamos nuotraukos

  Ostrovit Glutamine 300g

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 999
  Apelsinų
  Į krepšelį  
  Citrinų
  Į krepšelį  
 • „OstroVit Glutamine“ yra aukščiausios klasės pažangus papildas, kuriame pagrindinis ingredientas, tai yra L-glutaminas. Priedas buvo sukurtas taip, kad atitiktų reikliausių vartotojų lūkesčius. Jame nėra nereikalingų užpildų ir užpilų, o pažangios mikronizavimo technologijos dėka medžiaga buvo visiškai suskaidyta.

  Tai puikus produktas skirtas atsistatymui po sunkių fizinių krūvių užtikrinti.Per paskutinius 2 dešimtmečius glutaminas tapo neatsiejama kulturistų ir jėgos atletų raciono dalimi. Glutaminas gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, greitinti organizmo gebėjimą atsistatyti po fizinio krūvio, bei didinti ištvermę. Buvo atlikta daugiau nei 130 mokslinių tyrimų universitetuose ir nepriklausomose laboratorijose visame pasaulyje, kurie įrodė glutamino efektyvumą.

  Sportininkai ir sporto medikai vienbalsiai teigia kad glutaminas yra viena svarbiausių amino rūgščių mūsų organizmui.

  300 g L-glutamino pakuotėje
  1 samtelis = 1 porcija (5g)

  Grynasis produkto svoris: 300 g

  Porcijos viename inde: 60

  Vartojimas: Porcijos dydis: 5 g, vieną porciją sumaišyti su vandeniu ir suvartoti po treniruotės.

  Sudedamosios dalys: L-glutaminas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - citrinos rūgštis, aromatas, taurinas, saldikliai: sakralozė, acesulfamas K; piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).
  Maistingumo deklaracija 1 porcija 5g, su skoniu/be skonio*:

  L-Glutaminas 4570mg/5000mg*;
  Taurinas 50mg/0mg*;
  Vitaminas B6 5mg/0mg* (357%/0%* RMV).

  RMV – referencinė maistinė vertė

  Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

  Gamintojas: Ostrovit, kilmės šalis: ES

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436