Mutant Mass 6800g

 • Kraunamos nuotraukos

  Mutant Mass 6800g

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 5499
  Tropinis
  Į krepšelį  
  Žaliojo obuolio
  Į krepšelį  
  Egzotinių vaisių
  Į krepšelį  
 • Mutant Mass - sukurtas po daugiau kaip 2-us metus trukusių tyrimų, kurių rezultatas - originali ir patentuota formulė, kurios dėka išgauta itin gera papildo sudėtis.

  1050 švarių kalorijų porcijoje
  10 kokybiškų baltymų šaltinių
  52,000mg amino rūgščių porcijoje
  Vextrago - mažo cukraus kiekio angliavandeniai
  Lipotherm - MCT, CLA ir linų sėmenų aliejai

  Mutant Mass porcijoje yra net 170g angliavandenių, kas yra viena iš svarbiausių medžiagų siekiantiems priaugti masės. Didžioji dalis angliavandenių – kompleksiniai, kurie pasisavinami palaipsniui. Taip yra sukuriama teigiama aplinka raumenų augimui. Baltymų ir angliavandenių mixas veikia dar ilgą laiką po treniruotės. Porcijoje yra 29g – greitai pasisavinamų angliavandenių. Kuriuos reikia išgerti iškart po sporto. Su viena doze jūs gausite net 52g baltymų iš geriausio išrūgų baltymo, kuris bus greitai įsisavintas.

  MUTANT PRO® Multi-Staged 10 Baltymų Matrica:

  Teikia Jūsų kūnui 10 skirtingų rūšių baltymų
  Sudarytas iš greito ir lėto įsisavinimo baltymų
  Pastoviai teikia Jūsų raumenims reikalingas aminorūgštis, skirtas  atstatyti po sunkių treniruočių
  CLEAN-CARB™ Pro-Glycogen Matrica:

  Apima vaškinį kukurūzų ir vaškinį miežių krakmolą, kuris pasisavinamas greičiau, nei bet koks kitas angliavandenių šaltinis!
  Padidina raumenų aprūpinimą glikogenu labiau, nei kiti angliavandeniai
  Padidina treniruočių efektyvumą ir raumenų atsigavimą
  LIPOTHERMTM Sportinių Riebalų Matrica:

  Pateikia aukščiausios kokybės geruosius riebalu (įskaitant MCT, CLA ir linų sėmenų aliejų) siekiant padidinti raumenų augimą, sumažinti riebalų kaupimąsi kūne ir padidinti jų sunaudojimą tuo pačiu metu!
  AMINO-G™ Glutamino Peptidų Matrica:

  Kokie yra 10 baltymų šaltinių, randamų Mutant Mass?

  Mutant Mass savo sudėtyje turi greitai ir lėtai įsisavinamų baltymų mišinį. Greitai įsisavinamų baltymai: Whey Protein Isolate, Whey Protein Hydrolisate ir 3 skirtingų išrūgų koncentratas (Whey Protein Concentrate). Lėto įsisavinimo baltymai: Micellar Casein, Milk Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Egg White Albumin Protein ir Milk Protein Isolate.

  Kokie riebalai yra Mutant Mass sudėtyje?

  Mutant Mass pristato unikalų riebalų kompleksą, sudarytą iš aukštos kokybės gerųjų riebalų, įskaitant vidutinės grandinės trigliceridus (MCT), konjuguota linolo rūgštį (CLA), ir linų sėmenų aliejaus miltelius.

  Kokie angliavandeniai sudaro Mutant Mass?

  Pagrindinis angliavandenių šaltinis Mutant Mass yra vaškinių kukurūzų ir vaškinių miežių krakmolas, kurie yra pasisavinami greičiau, nei bet kokie kiti angliavandeniai. Mutant Mass sudėtyje taip pat yra maltodekstrino (kompleksinių angliavandenių šaltinis), siekiant ilgalaikio energijos tiekimo Jums.

  Kaip vartoti Mutant Mass?

  Mutant Mass gali būti vartojamas bet kuriuo paros metu, kai Jūsų organizmui reikia papildomų kalorijų ir maisto medžiagų raumenų auginimui. Sumaišykite 4 Mutant Mass dozatoriaus samtelius su 480ml – 960ml vandens ar pieno. Siekiant užtikrinti maksimalų raumens augimą ir atsistatymą, daugelis sportininkų geria vieną Mutant Mass kokteilį ką tik atsikėlus ryte, ir vieną iš karto po treniruotės.

  Pakuotė: 6,8 kg (26 porcijos)

  Maitingumo deklaracija porcijoje(260 g) * RMV
  Energetinė vertė - 1050 kcal
  Viso riebalų 18 g 27%
  Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 3 g 15%
  Cholesterolis 60 mg 20%
  Natris 350 mg 15%
  Kalis 1800 mg 50%
  Angliavandeniai 170 g 57%
      Iš jų paprastieji 29 g
      Iš kurių cukrų 38g
  Skaidulinės medžiagos 9 g 36%
  Baltymai 52 g

  * RMV - rekomenduojama maistinė vertė

  Sudėtis: Clean-CarbTM mišinys [VextragoTM patentuoti didelės molekulinės masės angliavandeniai (1.000.000–1.200.000 molekulinė masė), maltodekstrinai, fruktozė, kietosios kukurūzų dalelės, cikorijų inulinas, sojų skaidulos, kviečių skaidulos]; ISOSTACK10TM baltymų matrikso mišinys [įvairių pieno išrūgų mišinys (CFM-92 ir ISO-95 pieno išrūgų baltymų izoliatai, WPC-85 ir WPC-80 pieno išrūgų baltymų koncentratai, pieno išrūgos 80P (peptidai), pieno baltymų izoliatas, micelinis kazeinas, kalcio kazeinatas, liesi EGGPLETETM kiaušinio baltymo ir kiaušinio trynio baltymų izoliavai]; LipothermTM Super Sport aliejų mišinys [vidurinės grandinės trigliceridai iš frakcionuoto kokosų aliejaus, konjuguota linolo rūgštis iš saulėgrąžų aliejaus, linų (Linnum) sėklų aliejaus milteliai, agurklių (Borago) aliejaus milteliai], Intrasorb5 kalorijų sunaudojimo mišinys [Bio-Immune krekenos (aukštas imunoglobulinas, laktoferinas, EGF, IGF-1 ir IGF 2), Insu-Drive kompleksas (alfa lipo rūgštis, D-pinitolis, inozitolis ir 4-hidroksiizoleucenas)], kvapioji medžiaga, saldiklis sukralozė, emulsiklis sojų lecitinas.

  Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

  Gamintojas: Mutant, kilmės šalis: JAV

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436