MusclePharm COMBAT BCAA+Recovery (480 g.)

 • Kraunamos nuotraukos

  MusclePharm COMBAT BCAA+Recovery (480 g.)

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 30 
  Vaisių punšas
  Į krepšelį  
  Mėlynų Aviečių
  Į krepšelį  
 • Musclepharm Combat BCAA+Recovery (480g.) su saldikliais.

  Restartuokite protą ir kūną su amino rūgštimis ir elektrolitais. Kiekvienas vaisių skonio samtelis (16 g) „Combat BCAA + Recovery from MusclePharm®“ suteikia pilną porciją amino rūgščių, kurioje yra 7 g išsišakojusios grandinės amino rūgščių (BCAA), 3 g nepakeičiamų amino rūgščių (EAA). Švari ir stipri formulė yra išbandyta ir testuota del draudžiama naudoti medžiagų, todel yra saugi vartoti varžybinio lygio sportininkams. Tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Sudėtyje esančios BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).

  Porcijų skaičius: 30 porcijų
  Grynasis kiekis: 480g
  Maitingumo deklaracija:
  Porcijos dydis: 16g (1 samtelis)
  Kalorijų Nėra
  IŠ VISO angliavandenių 1 g
  IŠ VISO CUKRAUS 0 g
  Natris 240 Mg 10%
  Kalis 185 Mg 4%
  L-LEUCINE 4 g
  L-VALINE 2 g
  L-izolucinas 1 g
  L-LIZINAS 2 g
  L-TREONINAS 600 Mg
  L-fenilalaninas 500 Mg
  L-METIONINAS 225 Mg
  L-TRYPTOPHAN 125 Mg
  L-HISTIDINAS 50 Mg
  Natrio citrato diohidratas 532 Mg
  KALIO CHLORIDAS 353 Mg
  Natrio chloridas 306 Mg

  Vartojimas: 16g (1 samtelis) sumaišyti su 200-300 ml vandens.

  Sudėtis: Sudėtis: Citrinų rūgštis, acido malico, natūralus ir dirbtinis aromatas, sukralozija, succo di frutta e verdura (spalva), biossido di silicio, silicato di calcio, acido tartarico, acesulfamo kalio.

  ALERGENAI. Pienas, soja. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

   Gamintojas: MusclePharm Corp, Kilmės šalis: JAV

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436