MAXXWIN HURRICANE Preworkout 540 G

 • Kraunamos nuotraukos

  MAXXWIN HURRICANE Preworkout 540 G

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 3299
  Vyšnių
  Į krepšelį  
 • MaxxWin gamintojai išleido tikrai stiprų maisto papildą skirtą vartoti prieš treniruotes. Porcija kaip tokio tipo papildams yra tikrai didelė, net 27 gramai. Tačiau MaxxWin jų neiššvaistė veltui, savo sudėtyje gali pasigirti itin didelėmis dozėmis pagrindinių prieš treniruotę vartojamų maisto medžiagų. Sudėtyje net 6 gramai Citrulino malato, 4 gramai Arginino hidrochlorido ir 1 gramas AAKG, 4 gramai Beta Alanino ir 3 gramai burokėlių ekstrakto kuris yra gausus natūralių nitratų reikalingų treniruotėje su svoriais. Sudėtyje yra ir visų fitneso atstovų pamėgtas HMB, jo yra pilna rekomenduojama porcija – 1500 mg, amino rūgšties taurino taipogi. Kiek rečiau matoma medžiaga kompleksinių energetikų tarpe – Inozinas, tikrai naudinga medžiaga sunkioms ir ilgoms treniruotėms.

  Vartojimas: 15min iki treniruotės suplakti 1 kaušelį ir suvartoti su vandeniu

  Veikliosios medžiagos Per porciją – 27g
  L-Citrulino DL malatas 2:1 6 g
  L-Arginino hidrochloridas  4 g
  Beta Alaninas 4 g
  Burokėlių ekstraktas 3 g
  Inozinas 1,5 g
  HMB Ca 1,5 g
  Taurinas  1,5 g
  L-Arginino Alfa Keto-Glutaratas 1 g
  Vitaminas C  800 mg 
  L-Tirozinas 500 mg
  Žaliosios arbatos ekstraktas 20% polifenolių 300 mg
  Kofeinas 200 mg
  DMAE (Dimeolis) 37% 54 mg
  - grynos medžiagos 20 mg
  Kajeno pipirai 5,4 mg
  *RPN – rekomenduojama paros norma

  L-citrulino DL malatas 2: 1, L-argininas HCL, beta alaninas, burokėlių ekstraktas, vyšnių kvapioji medžiaga, inozinas, HMB Ca, taurinas, L-argininas AKG 2: 1, askorbo rūgštis (vitaminas C), L-tirozinas, žalia Arbatos ekstraktas 20% polifenolių, kofeinas, DMAE, saldiklis sukralozė, kajeno pipirai, lipnumą stabdančioji medžiaga silicio dioksidas.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

  Gamintojas: MAXXWIN, kilmės šalis: EU.

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436