Kevin Levrone Levro BCAA 4: 1: 1 , 410 g

 • Kraunamos nuotraukos

  Kevin Levrone Levro BCAA 4: 1: 1 , 410 g

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 2199
  Egzotinių vaisių
  Į krepšelį  
 • Aukščiausios kokybės, JAV gamybos , Kevin Levrone linijos produktas. Šakotosios grandinės amino rūgštys (BCAA) santykiu 4:1:1.

  Veiksmingas aminorūgščių kompleksas, kurį sudaro Leucinas, Izoleucinas ir Valinas – tai trys pagrindinės (BCAA) aminorūgštys, kurios nėra sintetinamos žmogaus organizme. Todėl siekdamas geriausio atsistatymo  sportininkas, tam kad gautų tinkamą kiekį BCAA amino rūgščių privalėtų suvalgyti nemažą krūvą maisto iš karto po treniruotės. Arba kiek atidėti valgymą ir reikiamas aukščiausios kokybės amino rūgštis gauti iš šio papildo.

  Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Sudėtyje esančios BCAA yra moksliškai pagrįstu 4:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).


  Maistinė vertė 6,8g / 13,6g
  L-leucinas 4000mg 8000mg
  L-izoleucinas 1000mg 2000mg
  L-valinas 1000mg 2000mg

  Sudedamosios dalys: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), kvapiosios medžiagos, raudonųjų burokėlių koncentratas3,5, dažiklis (E160a)1,2,4, saldikliai (sukralozė, acesulfamas K).

  Vartojimas: sumaišyti 1,5 kaušelio (~6,8g) miltelių su 250ml vandens. Išgerti 1 porciją (6,8g) 2 kartus per diena (prieš treniruotę ir po jos).

  Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

  Gamintojas: Kevin Levrone,Kilmės šalis: ES

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436