Gaspari Nutrition ZM-Complex 90caps

 • Kraunamos nuotraukos

  Gaspari Nutrition ZM-Complex 90caps

  Kaina 1799
  Į krepšelį 
 • Itin aukštos kokybės papildas, pagamintas iš aukščiausios kokybės žaliavų, JAV gamybos.

  „ZM-Complex“ yra sensacingas vitamino B6, magnio ir cinko derinys – paprasta ir veiksminga formulė. Didžiulė cinko dozė lengvai virškinamoje aminorūgščių chelato ir 450 mg magnio formoje. Ši porcija padengia 200% dienos cinko poreikio . Net 30 porcijų pakuotėje.

  Cinkas, magnis ir vitaminas B6 yra labai svarbūs žmogaus mitybos komponentai, kuriuos naudoja sportininkai. Jie teigiamai veikia nuovargio ir silpnumo mažinimą, padeda užtikrinti pakankamą miego trukmę ir tinkamą atsinaujinimą po treniruotės.

  1 Kapsulėje:

  Vitaminas B6 (kaip piridoksino HCL) - 10,5 mg

  Magnis (magnio aspartatas) - 450mg

  Cinkas (kaip mono-L-metioninas ir cinko asparaginatas) - 30mg

  Ingredientai: Vitaminas B6 (kaip piridoksino HCL), magnis (magnio aspartatas), cinkas (kaip mono-L-metioninas ir cinko asparaginatas). Sudėtyje yra želatinos (kapsulių pavidalu), augalinio magnio stearato ir silicio dioksido.

  Alergenai: Pagaminta aplinkoje kurioje taipogi naudojamas Pienas, Soja, Kiaušiniai, Glitimas ir jo produktai.

  ĮSPĖJIMAI: Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Nevartokite šio produkto kaip maisto pakaitalo. Svarbi yra įvairialypė ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Produkte gali būti alergenų, tokių kaip: pienas, sojos, kviečiai, miežiai, kiaušiniai, žemės riešutai ir riešutai.

  LAIKYMAS: Laikyti šią pakuotę sandariai uždarytą sausoje vietoje, esant 15-25 ° C temperatūrai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  GERIAUSIA NAUDOTI IKI GALIOJIMO PABAIGOS: Žiūrėti ant pakuotės

  Gamintojas: Gaspari Nutrition, Kilmės šalis: JAV

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436