FAT TRANSPORTER 90 KAPS.

 • Kraunamos nuotraukos

  FAT TRANSPORTER 90 KAPS.

  Kaina 850
  1699 Sutaupykite 849
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Trec
 • FAT TRANSPORTER – aukštų įvertinimų sulaukęs daugiafunkcinis produktas. Tai maisto papildas, kuris skirtas žmonėms, turintiems antsvorį arba linkusiems priaugti svorio.
  Produkto sudėtyje yra stiprių lipotropinių medžiagų pavyzdžiui, cholino ir inozitolio. Tai natūralus papildas be dirbtinių komponentų.

  Sumažina angliavandenių virtimą riebalais
  Veiksmingas ir saugus papildas
  Tinkama siekiant padailinti kūno linijas.Tai yra viena iš nedaugelio šios rūšies kompozicijų. Patogi tablečių forma dar labiau palengvina papildo vartojimą. Nelaukite ilgiau ir paspartinkite lieknėjimą.

  Kodėl pasirinkti?
  TREC FAT TRANSPORTER yra sudedamųjų dalių, turinčių lipotropinių kompleksas, kuris aktyvina riebalų metabolizmą organizme. Speciali cholino, inozito, taurino ir L-karnitino sudėtis padeda transportuoti ir sudeginti riebalų molekules. Vitaminas B6 pagreitina medžiagų apykaitą, o chromas stabilizuoja cukraus metabolizmą organizme ir slopina apetitą. Riebalų transporteris yra produktas, kurio sisteminis papildymas palaiko lieknėjimą ir palengvina kūno svorio mažinimą.

  TREC FAT TRANSPORTER yra maisto papildas, skirtas žmonėms, turintiems antsvorį ir polinkį įgyti ansvorį, kurio derinimas kartu su sveika mityba žymiai pagreitina riebalų deginimą. Produkte yra stiprių lipotropinių medžiagų (aktyvuojančių riebalų apykaitą), pvz., Choliną ir inozitolį, kurio užduotis yra riebalų molekulių apdorojimas, deginimas ir transportavimas. Su šių medžiagų emulgavimo savybėmis sumažinkite blogo cholesterolio kiekį, išvalykite riebalinių nuosėdų kraujagyslių sieneles. Jie užkerta kelią aterosklerozės vystymuisi ir stiprina širdies raumenis.

  Bioaktyviosios medžiagos„TREC FAT TRANSPORTER“ normalizuoja skrandžio sulčių pH, stimuliuoja žarnyno peristaltiką, gerina maisto virškinimą. Gerina medžiagų apykaitą, todėl padidėja trigliceridų dalyvavimas energetikos sistemos procesuose, kurie efektyviai pagreitina riebalų deginimą.

  Vartojimas
  Treniruočių dieną:
  Rekomenduojama paros norma yra 2 tabletės 2 kartus per dieną, 30 min. prieš valgį. Išgerti su 300 ml vandens.
  Ne treniruočių diena:
  Rekomenduojama paros norma yra 2 tabletės 2 kartus per dieną, 30 min. prieš valgį. Išgerti su 300 ml vandens.


  Su kuo geriausia vartoti „TREC FAT TRANSPORTER“?
   Maksimaliai padidinsite riebalų mažinimo poveikį, jei derinsite kartu su produktu:  L-Carnitine.