CUTE NUTRITION BCAA Amino 255g

 • Kraunamos nuotraukos

  CUTE NUTRITION BCAA Amino 255g

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 20 
  Kokteilis - sex on the beach
  Į krepšelį  
 • Cute Nutrition BCAA amino. Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Šis papildas tobulai tinka asmenims, kurie atlieka fizinį krūvį, kadangi šis produktas padeda atsistatyti ir atsigauti raumenims po treniruotės. 

  Vartojimas: 8,5g (vienas kaušelis) sumaišyti su vandeniu. Rekomenduojama vartoti po treniruotės, o per poilsio dienas - 1 kartą dienoje.

  Maistingumo deklaracija vienoje porcijoje (8.5g)

  Isoleucinas 1500mg

  Leucinas 3000mg

  Valinas 1500mg

  Sudedamosios dalys: 

  L-Leucinas, L-Isoleucinas, L-Valinas, L-Citrulino malatas, naturalūs maist. dažai, rūgšt. reguliuojanti medžiaga, saldikliai, vitaminas C, vitaminas B6.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

  Gamintojas: Cute Nutrition

  Kilmės šalis: UK

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436