Blade Supplements (Hi Tec) 100% grynas kreatino monohidratas 500g

 • Kraunamos nuotraukos

  Blade Supplements (Hi Tec) 100% grynas kreatino monohidratas 500g

  Kaina 15 
  Į krepšelį 
 • Blade Supplements (Hi Tec) 100% grynas kreatino monohidratas.

  Pakuotė: 500 g (100 porcijų)

  Vienoje porcijoje (5 g)
  Kiekis porcijoje RPN%
  Kreatino monohidratas (100%) 5 g **
  Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant nuo 3 g kreatino.

  Vartojimas: 2-3 porcijos per dieną.(viena porcija-5g) Vartokite vieną porciją iškart po treniruotės Netreniruočių dienomis vartokite iškart atsikėlę, ant tuščio skrandžio. Sumaišyti su vandeniu.

  Sudėtis: Grynas kreatino monohidratas

   Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

  Gamintojas: Gaspari Nutrition, kilmės šalis: JAV

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436