BIOTECH TRI-CREATINE MALATE 300g

 • Kraunamos nuotraukos

  BIOTECH TRI-CREATINE MALATE 300g

  Kaina 22 
  Į krepšelį 
 • Kreatinas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino. 

  Tri Creatine Malate - moderni ir žymiai efektyvesnė kreatino forma, nei paprastas kreatino monohidratas, tai kreatino ir malato rūgšties junginys. Savo chemine sudėtimi TRI KREATINO MALATAS pasižymi geresnėmis savybėmis nei klasikinis kreatino monohidratas.

  Tri Creatine Malate - molekulę sudaro malio rugštis, susijungusi su trimis kreatino molekulemis. Malato rūgšties dėka kreatinas pradedamas skaidyti tik patekus į skrandi, todėl sumažėja dirginimas, kuris pasireikšdavo vartojant kreatino monohidratą.

  Kadangi TRI KREATINO MALATAS greičiau ir efektyviau pasisavinamas, reikiamą poveikį pajusite vartodami mažesnį kiekį nei paprasto kreatino monohidrato.

  GRYNASIS KIEKIS:300 g. (66 porcijos).

  VARTOJIMAS: sumaišykite 1 porcija (4,5 g) milteliu su 200 ml vandens arba vaisiu sultimis. Suvartokite 1 porciją 20 minuciu prieš treniruote.

  SUDEDAMOSIOS DALYS: Tri-kreatino malatas 100% (mikronizuotas kreatino monohidratas, obuolių rugštis). 

   

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

  Gamintojas: BiotechUSA, kilmės šalis: Vengrija

  Platintojas Lietuvoje: Rasos Karnauskaitės ind.veikla.

  Norintiems konsultuotis - +37060861436